Wycieczka na basen

Dnia 13 listopada 2009 r. uczniowie naszej szkoły byli na wycieczce w Parku Wodnym „Jan” w Darłówku – jedynym na Pomorzu kąpielisku rekreacyjno-basenowym z morską wodą. Wyjazd zorganizowała pani E. Świeboda, p. V. Kucharska i p. L. Nowak.
Wszyscy świetnie się bawili, bo dla nikogo nie zabrakło atrakcji…! Ci, którzy umieli pływać, mogli się tą umiejętnością pochwalić, a którzy nie bardzo radzą sobie z pływaniem, korzystali z jacuzzi. Byli też bardziej odważni – którzy nie bali się zabawy na zjeżdżalniach, ślizgawkach i „dzikiej rzece”!
Niestety czas płynął nieubłaganie i zabawy w wodzie dobiegły końca – jednak można było skorzystać jeszcze z dobrodziejstw bufetu, więc portfele „poszły w ruch”…!
Po kąpieli i posiłku wszyscy szczęśliwie wrócili do swoich domów.