WYCIECZKA  EDUKACYJNO-PROFILAKTYCZNA DO  SŁUPSKA

3 grudnia 2019 r., dla uczniów klas IV – VI,  zorganizowano wyjazd edukacyjny do Słupska.
Wycieczka rozpoczęła się od zajęć technicznych przygotowanych przez market budowlany Castorama, gdzie uczniowie pod okiem specjalistów wykonali samodzielnie, z drewnianych elementów, karmniki dla ptaków, a następnie pięknie je pokolorowali odpowiednimi impregnatami do drewna. Była to świetna lekcja majsterkowania, łącząca zdobywanie wiedzy praktycznej z zabawą. Wykonane karmniki uczniowie zabrali do domu i z pewnością wykorzystają je w swoich przydomowych ogródkach, aby dokarmiać zimą ptaki.
Drugim punktem wycieczki był seans profilaktyczny w słupskim multikinie, traktujący o „przyjaźni wielkiej jak słoń”.
Dziękujemy GKRPA za wsparcie i pomoc w organizacji tego wydarzenia.

« z 4 »