Zawieszenie zajęć

Decyzją Ministra Edukacji Narodowej, wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa, w dniach od 12 do 25 marca br. zajęcia w naszej szkole będą zawieszone.
12 i 13 marca br. to dni, w których nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, a jedynie działania opiekuńcze, w przypadku gdy rodzic nie ma możliwości zapewnienia dziecku opieki.
Od 16 marca uczniowie nie przychodzą do szkoły.
W okresie zawieszenia zajęć proszę zachęcić dziecko do samodzielnej nauki w domu. Ministerstwo Edukacji Narodowej na platformie epodręczniki.pl. udostępnia szereg materiałów edukacyjnych, które pozwalają uzupełnić, ugruntować i poszerzyć wiedzę. Dostęp do tych zasobów jest bezpłatny.
Informuję, ze jeżeli Państwa dziecko jest w wieku do 8 lat, przysługuje Państwu zasiłek opiekuńczy do 14 dni. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej ZUS.

Proszę śledzić na bieżąco komunikaty GIS, MZ oraz MEN.

Iwona Duszyńska

Więcej informacji na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji Narodowej >>> https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach