ZAKRĘCONA AKCJA !!! – DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNA NASZĄ MOCNĄ STRONĄ

Z początkiem kwietnia 2011 r., na apelu, dyrektor szkoły p. I. Duszyńska,  gorąco poparła inicjatywę SKO i Samorządu Uczniowskiego, przystąpienia do akcji ogłoszonej przez firmę ecopartner – zbierania plastikowych nakrętek, baterii, zużytych tuszy i tonerów, telefonów komórkowych oraz drobnego sprzętu elektronicznego. Akcja ta wspiera POMORSKIE HOSPICJUM DLA DZIECI. Wszyscy uczniowie włączyli się w tę akcję. Już w pierwszych dniach jej trwania, widoczne było, masowe zbieranie plastikowych nakrętek, chociaż uczniowie przynosili również zużyte baterie, tusze i itp.
27  kwietna 2011 r. podsumowaliśmy pierwszy etap akcji zbierania nakrętek. Oto jego wyniki.ZAKRĘCONA AKCJA !!! - DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNA NASZĄ MOCNĄ STRONĄ