Zakończenie Roku Szkolnego 2009/2010

25 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2009/2010. Był to ważny dzień dla wszystkich uczniów, bo od jutra WAKACJE!!!
Spotkanie rozpoczęła Pani Dyrektor witając wszystkich uczniów oraz gości. Uczniowie klasy szóstej, podtrzymując tradycję szkoły, zatańczyli poloneza. W czasie akademii padło wiele serdecznych słów skierowanych do nauczycieli i pracowników szkoły wypowiedzianych przez Klaudię Kuca, uczennicę klasy szóstej. Uczniów klasy VI pożegnała w imieniu wszystkich zgromadzonych Zuzanna Brzózka, uczennica klasy V, życząc im powodzenia w nowej szkole.
Tegorocznymi absolwentami naszej szkoły są:
Paula Andrzejczuk, Błażej Karbownik, Klaudia Kuca, Kamila Łaga, Tomasz Małys, Damian Pachuta, Kamil Płonka, Patryk Rogóż, Aldona Szczesik, Łukasz Śledź, Oliwia Urbaniak, Agata Więckowska, Dominika Wijas, Anna Wojciechowska, Michał Wojciechowski, Anna Zbyszyńska, Patrycja Żerman i Radosław Żerman.

Zakonczenie_Roku_Szkolnego_2009_2010