Zabawa andrzejkowa

Andrzejki to wyjątkowy dzień – wtedy zgodnie z tradycją św. Andrzej uchyla rąbka tajemnicy i zdradza co nasz czeka w przyszłości. 30 listopada w naszej szkole Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem p. Ewą Gargas zorganizowali dla wszystkich zabawę andrzejkową.  Wszyscy uczniowie chętnie uczestniczyli w imprezie korzystając z różnego rodzaju wróżb. Uczniowie mogli wylosować kim będą w przyszłości, jak będzie miała na imię wybranka ich serca, a w koszyku szczęścia sprawdzić co czeka ich w przyszłości. Dużą popularnością cieszyły się wróżby ze szpilek, karciane oraz „Mowa kwiatów”. Na sali, gdzie obywała się dyskoteka, wszyscy dobrze się bawili, a najbardziej uczniowie klasy VI, którzy nie opuszczali parkietu przez całą dyskotekę. Mamy nadzieję, że za rok będą również udane andrzejki. Podziękowania dla Rady Rodziców za zaangażowanie w przygotowanie zabawy andrzejkowej dla dzieci,a w szczególności dla p. Anny Wnuk za wynajęcie DJ do prowadzenia dyskoteki.