Wyjazdowe lekcje

21 maja uczniowie kl. V i VI wraz z opiekunami wybrali się na wycieczkę edukacyjną. Najpierw pojechali do Rzyszczewa, gdzie uczestniczyli w warsztatach kulinarnych w restauracji Dworek Golikowo. Podczas zajęć praktycznych, prowadzonych przez szefa kuchni, przygotowywali pyszną pizzę. W oczekiwaniu na swoje wypieki, zapoznali się z wyposażeniem zaplecza kuchennego oraz poznali tajniki pracy kelnerki. Kiedy pizze się upiekły, wszyscy razem zasiedli do wspólnego posiłku. Aż ślinka leci na samo wspomnienie…!
Po tak „smacznie” rozpoczętym dniu, uczniowie pojechali do Sławna do Biblioteki Miejskiej. Tam, podczas zajęć bibliotecznych poznali strukturę biblioteki i jej działanie, a także poznali pracę bibliotekarza.
Takie praktyczne lekcje z pewnością przyniosą większe efekty dydaktyczne niż tradycyjne lekcje w klasie.

« 1 z 8 »