Wyjazd na narty do Czorsztyna

W dniach 24-30 stycznia uczniowie Zespołu Szkół we Wrześnicy wraz z opiekunami: p. V. Kucharską oraz p. A. Bukowskim uczestniczyli w białym narciarskim wyjeździe do Czorsztyna, w pienińskie góry. Jesteśmy jedyną szkołą, która organizuje tak atrakcyjne zimowe ferie. Uczestnicy białego szaleństwa uczyli się jazdy na nartach pod czujnym okiem wykwalifikowanych instruktorów. Atrakcji była cała moc: ognisko integracyjne, szkolenia i zjazdy narciarskie na stokach w Kluszkowcach, wyjazd do Źdiaru na Słowacji i szaleństwa na tamtejszych stokach oraz pobyt na wodach geotermalnych i odnowa biologiczna w miejscowo?ci Vrbova (Słowacja), a także wieczorny spacer po Szczawnicy i krótkie zwiedzanie Zakopanego. Wszystkim uczniom bardzo się podobało, a zimowe szaleństwo przysporzyło wiele pozytywnych wrażeń. Grupa jednogłośnie stwierdziła, że czekają na kolejne takie zimowisko już za rok!