Wyjazd na basen

W czasie ferii zimowych grupa uczniów z klas III – VI miała okazję ciekawie i wesoło spędzić czas na basenie w Darłówku. Był to kolejny z zaplanowanych na bieżący rok szkolny, wyjazd do znanego już dzieciom Parku Wodnego, który zorganizowały panie: Elżbieta Świeboda i Violetta Kucharska. Impreza ta, miała charakter integracyjny, ponieważ chęć skorzystania z zabaw w basenie ze swoimi dziećmi i wnukami, wyraziły ich mamy i babcie.
Mimo, że za oknem panowała sroga zima, wielopokoleniowe grono entuzjastów sportów wodnych z chęcią i zapałem wzięło udział w wycieczce na basen. Wszyscy wspaniale się bawili i z ochotą doskonalili i rozwijali swoje umiejętności pływackie, a bardzo dobry humor towarzyszył im zarówno w trakcie podróży, jak i podczas całego pobytu w Parku Wodnym.