Wyjazd do aquaparku w Koszalinie

W piątek, 13 listopada 2015r. odbyła się wycieczka do AQUAPARKU w Koszalinie. Uczestnikami jej było 36 uczniów Zespołu Szkół we Wrześnicy wraz z opiekunami: panią P. Jędruszczak, panią K. Dudzińską – Lach oraz z panem T. Godula.
Po lekcjach podekscytowani wyruszyliśmy w drogę. Podróż minęła bezpiecznie. Nim się obejrzeliśmy, byliśmy na miejscu. Zaraz po wejściu do parku wodnego spotkaliśmy miłego ratownika, który objaśnił nam zasady korzystania z rozmaitych atrakcji. Większość grupy nie mogła odnaleźć wejścia do pływalni. Poszukiwania zakończyły się sukcesem! Podczas 3 godzinnego pobytu w prawdziwym centrum zabaw wodnych każdy uczestnik wyjazdu mógł skorzystać ze zjeżdżalni, jacuzzi, balonu wodnego, basenu sportowego, rwącej rzeki i basenu imitującego fale morskie. Po czasie spędzonym na pływalni, ku naszej radości, udaliśmy się do KFC. Uregulowaliśmy spalone kalorie! W drodze powrotnej wszyscy dzielili się swoimi wrażeniami, a czas wspólnie spędzony na basenie był świetną zabawą dla uczniów, jak i nauczycieli.

Wyjazd do aquaparku w Koszalinie