Wycieczka na lodowisko

Wycieczka na lodowisko22. stycznia postanowiliśmy po raz drugi podbić koszalińskie lodowisko. Już od początku zapowiadała się niezła zabawa, ponieważ musieliśmy wracać po spóźnialską Żanetę. Nikt jednak nie miał wyrzutów, bo dzięki temu wzrosło nasze podekscytowanie. Gdy w końcu weszliśmy na lód, mogliśmy przekonać się kto jest urodzonym łyżwiarzem, a kto musi jeszcze brać lekcje, w sprawie jazdy. Oczywiście było pełno upadków, i wiele śmiesznych sytuacji, które zostały uchwycone przez naszych fotografów. Po dwóch godzinach jazdy, zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi, udaliśmy się do McDonald’s. Gdzie niektórzy z naszych nauczycieli (szczególnie p.G) jak i uczniów pochłonęli dużą dawkę jedzenia. Oczywiście co jest uzasadnione po tak wielkim wysiłku.
Niestety nadszedł czas powrotu do domu. Nikt się jednak nie smucił. Oczywiście sprawdziliśmy czy nikt z naszych spóźnialskich nie został.
Bardzo dziękujemy naszym opiekunom za wspólnie spędzony czas i miłą atmosferę, i oczywiście czekamy na kolejny taki wyjazd.