Wycieczka do Zakopanego

W dniach 03-09.06.2013 r. odbyła się wycieczka do Zakopanego, w której wzięli udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum. Pierwszego dnia zwiedziliśmy Kraków, odwiedziliśmy również największy kryty basen w Polsce. Po dwugodzinnym pobycie w parku wodnym, wyruszyliśmy w długą drogę do Kościeliska, gdzie zostaliśmy zakwaterowani. Nazajutrz wybraliśmy się na Sarnią Skałę. Mimo wielogodzinnej i męczącej wędrówki, na twarzach uczestników widniały uśmiechy. Następnego dnia, czekało nas dużo więcej atrakcji; spływ Dunajcem oraz zdobycie szczytu Sokolicy. Największy podziw wzbudziła u nas salamandra plamista, którą pokazał nam przewodnik. Czwartego dnia z powodu zmiany planów, wyruszyliśmy do Parku Narodowego, gdzie rozpoczęliśmy wędrówkę po jaskiniach. Po powrocie do pensjonatu nasi opiekunowie, wpadli na pomysł, aby grupie sprawić genialnego psikusa. Wieczorem kazano nam przygotować się do wyprawy na Gubałówkę. Gdy zniesmaczeni poszliśmy do ogrodu, rozbawieni nauczyciele oznajmili nam, że mamy dla nich odegrać mecz. Stworzyliśmy drużynę dziewczyn i chłopców. W dniu wyjazdu pojechaliśmy do Zakopanego na paintball i do parku linowego. Zabawa była świetna, ale nadszedł czas powrotu. Szczęśliwi i pełni zachwytu wróciliśmy do domów. Do prawdy wszystkim się bardzo podobało i u pani Haliny czuliśmy się jak w domu.

Wycieczka do Zakopanego