Wycieczka do Sopotu i Gdyni

Wycieczka do Sopotu i GdyniNa rozpoczęcie weekendu w sobotę 19 września wszyscy musieli bardzo wcześnie wstać, bo wyjazd do Sopotu był już ok. 6:30 rano. Nasza cała ekipa niewyspana wsiadła do autobusu z myślą tylko o pójściu spać. Lecz ich marzenia nie mogły się spełnić, bo każdy podekscytowany wyjazdem od razu stanął na nogi z bardzo dobrym humorem…

W naszym wspaniałym autobusie nie zabrakło mocnych wrażeń, tak jak podziwianie wiatraków, motorów, samochodu z nowożeńcami lub Słupska czy Lęborka. Były suuuper zdjęcia, które robił Pan Godula. Jak zawsze nie mogło zabraknąć kart (3c) i dużej ilości pożywienia (Jolu$ <3). Nasz kierowca jechał dobrze po kocich łbach. Mieliśmy przez to małe obrażenia (SiwOnka <3) .
Kiedy każdemu się zaczęło nudzić, niespodziewanie byliśmy już na miejscu. Nasza pierwsza grupka poszła do aquaparku a druga na plażę gdzie spotkała osoby ze sławnego programu „Mam Talent”. Po przebraniu się weszliśmy na 2-godzinną kąpiel w basenie. Rwąca rzeka sprawiła ogromny ból. Były extra zjeżdżalnie i wrażenia, które na pewno mile zapamiętamy, a nasi nauczyciele chyba najbardziej.
Po wysuszeniu się oraz wymodelowaniu włosów przez uczennice, wsiedliśmy do autokaru, po czym pojechaliśmy do super dzieł fizyki. Pani Łukaszewicz była bardzo zadowolona z tego miejsca. Nam tez się podobało: części ciała człowieka, różne gierki, wejście do krzywego pomieszczenia, lecz chyba najbardziej zamykanie się w mega bańce.
Strasznie zmęczeni i głodni wyruszyliśmy do Rumi do Mc’donalds. Najwięcej chyba zamówił Pan Bukowski, Gips i Kiszon. Najedzeni z ledwością doszliśmy do autokaru do którego mieliśmy zaledwie kilka kroków.

Wracaliśmy do domu z myślą o zdążeniu na dyskotekę. Każdy z paniki pozasypiał, chodź nie było łatwo przy gołąbeczkach (Fifi i jego Księżniczka) 


Na 100% kiedy dotarliśmy do domu każdy opowiadał jak się świetnie bawił !
Dziękujemy za wspaniałą wycieczkę naszym najwspanialszym nauczycielom.
ArleTT

Kierownikiem wycieczki była pani Agnieszka Łukaszewicz a opiekunami pani Ewelina Drop-Konieczna, pan Adam Bukowski i pan Tomasz Godula.
admin