Wycieczka do Poznania

W bieżącym roku szkolnym – nasza szkoła – współpracowała ze Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Wsi Wrześnica „Jedność”, prowadzonym przez pana Marka Szanela. Dzięki temu, uczniowie mogli brać udział w zajęciach plastycznych oraz wyrównawczych, w czasie których mogli między innymi odrabiać lekcje i uczyć się – w czym pomagały im: p. E. Łukowicz, p. V. Kucharska i p. L. Nowak. Efektem tej współpracy było zorganizowanie na początku czerwca, wycieczki do Poznania, gdzie oprócz sporej dawki kultury zdobytej w Teatrze Muzycznym, uczniowie poznali zabytki i historię Poznania oraz obejrzeli piękne okazy przyrodnicze znajdujące się w Palmiarni.
W ramach tejże współpracy – na miły początek wakacji (27.06.2009 r.) – dla uczniów klas młodszych – planowany jest także – wyjazd do Teatru „Tęcza” w Słupsku.