Wspólny udany wyjazd klas pierwszych

6 listopada 2015 r. odbył się wyjazd integracyjny klas pierwszych Zespołu Szkół we Wrześnicy do MK Bowling w Słupsku. Spotkanie zorganizowały wychowawczynie klas wraz z rodzicami.
Celem tego wyjazdu była nie tylko gra, ale także integracja uczniów z nauczycielami i rodzicami oraz nabywanie umiejętności współdziałania w grupie…
Dla niektórych uczniów był to już kolejny wyjazd na kręgle i gra nie sprawiła im żadnych kłopotów. Inni zaś po raz pierwszy zmierzyli się z tą grą, jednak to nie przeszkadzało nam się dobrze bawić i razem w radosnym nastroju spędzać wolny czas.
Podczas dwugodzinnej zabawy przećwiczyliśmy nie tylko umiejętności i doświadczenie, ale także możliwe techniki i okrzyki. Nie było osoby, która by się nudziła, albo źle bawiła. Nasze spotkanie z kręglami zakończyliśmy zjedzeniem pysznych kebabów.
Ze względu na to, że był to wyjazd integracyjny, przy okazji świetnej zabawy nauczyciele i uczniowie mogli się lepiej poznać, a także pośmiać i pobawić. Cały wyjazd, pomimo tego, że nie trwał długo, możemy zaliczyć do bardzo udanych.

Wspólny udany wyjazd klas pierwszych