Wcieczka do Parku Wodnego w Darłowie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczniów oraz w celach rekreacyjno–sportowych, a ponadto zagospodarowania dzieciom wolnego czasu w sposób atrakcyjny, ciekawy i bezpieczny organizowano w okresie ferii  zimowych wycieczkę do Parku Wodnego w Darłówku. Organizatorem wycieczki była p. E. Świeboda i V. Kucharska. W środę 21.01.2009 r. uczestnicy wycieczki mieli okazję wykazać się swoimi zdolnościami pływackimi. Największą atrakcją w czasie pobytu, w Parku Wodnym były dla wszystkich zjeżdżalnie, z której zjeżdżali wszyscy uczestnicy wycieczki. Do naszej dyspozycji był także pełnowymiarowy basen, brodzik, masaże wodne oraz dzika rzeka. Ogólnie zabawa w wodzie wszystkim bardzo się podobała.
W dobrych i wesołych nastrojach wróciliśmy w godzinach popołudniowych do Wrześnicy.