UŚMIECHNIJ SIĘ I PODAJ DALEJ

Tak brzmi hasło dzisiejszego dnia. Wolontariusze, dziękując wszystkim za kolejny rok i życząc wspaniałych wakacji, zorganizowali w naszej szkole wyjątkowy dzień „Dzień Życzliwości”. Stworzony po to, aby przypomnieć, że uśmiech jest niezbędny w życiu: pomaga znieść przeciwności losu, uczy dystansu do drobnych niepowodzeń, ułatwia kontakty międzyludzkie.
Każdy uczeń mógł otrzymać BUŹKĘ – naklejkę za uśmiech, dobre słowo i życzliwość wobec siebie. Najmłodsi wykazali się  kreatywnością malując uśmiechnięte minki na balonach. Kolejnym zadaniem dla wszystkich były złote myśli, które uczniowie wypisywali na listkach wieszając je na drzewie życzliwości.
Dzięki zaangażowaniu Wolontariuszy „Dzień Życzliwości” upłynął w atmosferze uśmiechu i  dobrej zabawy. Wszystkim razem i każdemu z osobna dziękujemy za zaangażowanie, pomoc, przepyszne babeczki  i uczestnictwo w tym dniu.

Przesłanie akcji jest proste – bądźmy życzliwi codziennie, a nie tylko od święta.
Pamiętajmy, że pozytywna energia, którą przekazujemy w świat do ludzi, wraca do nas z nawiązką!