UROCZYŚCIE POWITALIŚMY ROK SZKOLNY 2016/2017

rozpoczecie_roku_2016

Pierwszy września powitał uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły piękną, słoneczną pogodą. Po dwóch miesiącach odpoczynku boisko i korytarze zapełniły się znów gwarem i śmiechem.
Pani dyrektor Iwona Duszyńska skierowała do dzieci, młodzieży oraz licznie przybyłych rodziców wiele ciepłych słów. Życzyła powodzenia szczególnie tym, którzy rozpoczęli naukę w klasie I szkoły podstawowej i klasie I gimnazjum. W swoim wystąpieniu przypomniała niezwykle ważny etap polskiej historii: wybuch II wojny światowej.
Następnie uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami. Przyznali, że stęsknili się za rówieśnikami, bo szkoła to nie tylko nauka, ale też przyjaźnie. Mają nadzieję, że nowy rok szkolny będzie udany i pełen pozytywnych emocji.