Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym jesteśmy w elicie wojewódzkiej !!!

Wyłoniona w trakcie eliminacji szkolnych, drużyna w składzie: Zuzanna Brzózka, Natalia Mrowińska, Igor Majchrzak bez większych problemów pokonała rywali pozostałych szkół  turnieju BRD na etapie gminnym. Zawodnicy zachęceni sukcesem i jednocześnie czujący odpowiedzialność  za godne reprezentowanie naszej gminy na  szczeblu powiatowym, pod kierunkiem i czujnym okiem p.  Elżbiety Świebody z entuzjazmem zabrali się do pracy. Systematycznie doskonalili i rozwijali swoje wiadomości i umiejętności w zakresie: przepisów ruchu drogowego, jazdy na rowerze po torze przeszkód, poruszania się w miasteczku ruchu drogowego oraz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.
Pracowitość, determinacja uczniów i duża pomoc ze strony rodziców oraz nauczyciela prowadzącego zostały nagrodzone.  Zuzia, Natalia i Igor zostali mistrzami powiatu!!!
W kolejnym etapie turnieju, który odbył się w dniach 12 – 13 maja w Łukęcinie, nasi młodzi cykliści godnie, choć jeszcze bez sukcesu reprezentowali powiat Sławno wśród najlepszych drużyn województwa.

Gratulujemy Zuzi, Natalii i Igorowi i dziękujemy ich rodzicom,
którzy bardzo zaangażowali się w przygotowanie swoich pociech
do kolejnych etapów turnieju.