TANIEC JAKO ŚWIETNY SPOSÓB SPĘDZANIA WOLNEGO CZASU

Taniec to w pewnym sensie spędzanie wolnego czasu, to ruch, który daje człowiekowi radość. Dla niektórych ludzi taniec jest wyładowaniem energii, dla innych przyjemnością. A jeszcze innym daje skupienie. Lecz taniec  to przede wszystkim rozrywka, ale w pewnym sensie także sztuka, poprzez która porozumiewają się ludzie.
Uczniowie klasy trzeciej także poznawali magiczną rolę tańca w życiu człowieka i wykonali projekty w formie plakatu „Mój ulubiony taniec”. Każdy z nich musiał zaprezentować swój projekt przed całą klasą, a chętni uczniowie prezentowali kroki i układy taneczne. Nasze klasowe tancerki – bliźniaczki Olga i Kinga ujęły wszystkich wspaniałym układem i pokazały w tańcu prawdziwe uczucia.
Zajęcia te pokazały, że dzieci bardzo pasjonują się tańcem i warto byłoby rozwijać ich umiejętności i zainteresowania.

TANIEC JAKO ŚWIETNY SPOSÓB SPĘDZANIA WOLNEGO CZASU