Szlachetna paczka

Uczniowie Naszej Szkoły połączyli siły i po raz kolejny pomagają potrzebującym. Wzięliśmy udział w tej akcji już czwarty rok z rzędu. Tym razem pomogliśmy 39-letniej wdowie Joannie, która wychowuje dwójkę dzieci, w tym 10-letniego synka, który choruje na zespół wad wrodzonych. Jest to rodzina z naszego województwa.
Pomaganie ze Szlachetną Paczką daje radość, bo robimy to z myślą o kimś konkretnym. Chcemy pokazać, że mądre pomaganie jest czymś wartościowym. Szlachetna Paczka jest wyjątkowa.
Przekazaliśmy w tym roku rzeczy materialne: żywność, chemię, kosmetyki, kołdry, pościel, ręczniki, buty, ciepłe ubranie, wersalkę oraz sprzęt rehabilitacyjny, ale wkładamy do niej także nasze serca, uśmiech i dobre życzenia skierowane do konkretnych osób.
Takie pomaganie ma w sobie niezwykłą magię i moc.

Uczniowie Zespołu Szkół we Wrześnicy mają wielkie serce!