Szlachetna Paczka

Uczniowie, nauczyciele oraz rodzice Gimnazjum we Wrześnicy po raz trzeci przyłączyli się do świątecznej akcji, w której potrzebujących obdarowuje się Szlachetną Paczką.

Chcemy pokazać, że trzeba pomagać. Ten projekt buduje wrażliwość i szczególne więzi. Tego rodzaju pomoc z pewnością wymaga pewnego wysiłku i organizacji, ale zaangażowanie uczniów, rodziców i przyjaciół naszej Szkoły daje nam siły i wiarę, że wspólne, solidarne przygotowanie jest niezwykłą wartością.

W tym roku obdarowujemy wielodzietną rodzinę ze szczególnymi potrzebami. Mamy nadzieję, że pomagając konkretnym osobom ich święta będą bardziej radosne.

Finał Szlachetnej Paczki 13-14 grudnia. Za nami wielkie zakupy a przed nami wspaniałe pakowanie prezentów. Pomagając innym czujemy się lepsi.

Szlachetna Paczka