Szkolny Konkurs Plastyczny SKO

W czerwcu dokonano podsumowania Szkolnego Konkursu Plastycznegopod hasłem: „Dziś oszczędzam w SKO, jutro w Banku Spółdzielczym”.Wzięło w nim udział 36 uczniów szkoły z klas I – VI. Wykonane prace wyróżniały się różnorodnością technik plastycznych. Przedstawiały pomysłowe projekty wykorzystania zaoszczędzonych pieniędzy oraz zaskakiwały ciekawymi hasłami na temat oszczędzania: „Zamiast wydać na lizaka, do skarbonki wrzuć piątaka”, „W SKO oszczędzam i wakacje miło spędzam”, „Ja oszczędzam w SKO, kiedyś kupię sobie ZOO”, „Gdy pieniądze oszczędzamy, zawsze na marzenia mamy”, „Od zera do milionera”, „Chcesz się uczyć oszczędzania? Szkolna kasa Ci się kłania. A gdy kieszeń będzie w biedzie, SKO cię nie zawiedzie”.

Komisja wyłoniła 4 laureatów tego konkursu:
• Bonisławska Maria – kl. III
• Gutowski Marcel – kl. III
• Śledź Oliwia – kl. V
• Urbaniak Dominik – kl. VI

oraz wyróżniła 2 uczniów:
• Motykowski Jarosław – kl. III
• Pachuta Patrycja – kl. IV

Zarówno laureaci, wyróżnieni, jak i pozostali uczestnicy konkursu,  otrzymali na apelu szkolnym medale oraz upominki.