Szkolne Halloween

Dnia 30 października odbyło się Halloween, konkurs na dynie i kostium. Wiele osób bardzo dobrze się przebrało! Dynie także nieźle wypadły. Zawsze, gdy zaczynała się przerwa, po korytarzach było słychać głośną muzykę. Zabawa była świetna, ale bez fantów się nie obeszło! Każdy miał za zadanie przynieść cukierki, aby zbierający nie zabrali np. bluzy czy piórnika. Jeżeli komuś nie udało się zatrzymać swoich rzeczy, musiał zrobić zadania, np. odpowiedzieć na pytania: jak nazywa się najstarszy i najmłodszy uczeń szkoły, ile jest schodów w szkole, ile jest ławek przy boisku, co to jest spalony, czym różnią się pończochy od rajstop. Dzień zakończył się wspólnym zdjęciem wszystkich przebranych uczniów.