Święto Niepodległości 11 listopada

Święto Niepodległości 11 listopadaW środę, 10 listopada, obchodziliśmy w naszej szkole uroczystości związane z Narodowym Świętem Niepodległości. Centralnym punktem dnia była akademia przygotowana przez uczniów pod czujnym okiem  pani Eweliny Drop-Koniecznej oraz pani Violetty Kucharskiej. Tą krótką lekcję historii zaczęliśmy od obejrzenia poloneza w wykonaniu naszego koła tanecznego . W czasie występów nie zabrakło pięknych wierszy, pieśni patriotycznych i autentyczne relacje z 1918 roku. Całość uzupełniały prezentacje multimedialne. Mamy nadzieję, że akademia przybliżyła uczniom postawę patriotyzmu, również tego współczesnego i autentycznych relacji. Cała uroczystość bardzo się wszystkim podobała, co wyrażono gromkimi brawami na zakończenie. Nie zabrakło też słów pochwały i podziękowania, między innymi od Pana Wojciecha Stefanowskiego – Wójta Gminy Sławno.