Święto Edukacji Narodowej

Święto Edukacji NarodowejDnia 13.10.2008 roku odbył się apel z okazji Święta Edukacji Narodowej.

Podczas tej uroczystości nasze koleżanki i koledzy wykonywali piosenki oraz przedstawiali scenki…

Inscenizacja ta przedstawiała uczniów zastanawiających się jak można byłoby umilić czas naszym spracowanym nauczycielom 🙂 Gimnazjaliści nie widzieli jak się do tego zabrać , dzwonili więc po pomoc do Wielkiego Brata, który dał im cenne wskazówki i dobre porady. Cała szkoła wraz z gośćmi świetnie się bawili, ponieważ nasi aktorzy popisali się wielkim komizmem i umiejętnościami aktorskimi. Dodatkowo została wyświetlona bardzo zabawna prezentacja zdjęć naszych nauczycieli, którą komentowały zabawną ripostą nasze prowadzące.

Pod koniec  tej uroczystości Rada Pedagogiczna i personel naszej szkoły otrzymali piękne róże oraz podziękowania za wysiłek i trud, który wkładają w nasze wykształcenie i wychowanie.