Święto Babci i Dziadka

„Dzisiaj jest Dzień Babci i Święto Dziadziusia, o tym dniu pamięta  każdy wnuk i każda wnusia …” – tymi słowami rozpoczął się piękny koncert życzeń dla Babć i Dziadków, przygotowany przez uczniów Szkoły Podstawowej we Wrześnicy. Dzieci pięknie ubrane – jak na święto przystało – recytowały wiersze, śpiewały piosenki i składały same najlepsze życzenia, wyrażając w ten sposób swoją miłość, wdzięczność i szacunek  Babciom i Dziadkom. Wszystko odbyło się w ciepłej i serdecznej atmosferze, a najweselszym punktem programu były występy taneczne do popularnych obecnie piosenek, które zakończyły się owacjami na stojąco. Było tak wesoło i tanecznie, że wszystkim Babciom i Dziadkom „nogi same rwały się do tańca”.

Święto Babci i Dziadka