Sukcesy uczniów w II semestrze

Sukcesy uczniów w II semestrze:
Gminny Turniej Ortograficzny dla klas III – Boleszewo 25.04.2012 r.
I miejsceAnna Jastrzębska
IX Gminny turniej Ekologiczny – Wrześnica 24.04.2012 r.
I miejsceNatalia Mrowińska 
II miejsce Paweł Śpiechowicz
• VII Międzyszkolne Zawody Pływackie „Umiem pływać” – Koszalin 21.04.2012 r.
I miejsce – 25 m styl grzbietowy – Paweł Śpiechowicz
I miejsce – 25 m styl dowolny – Paweł Śpiechowicz
Tytuł „Najlepszy zawodnik w VII Międzyszkolnych Zawodach Pływackich „Umiem Pływać” – Paweł Śpiechowicz
• „I Bieg im. Asi Kenig” Sławsko 21.04.2012 r.
I miejsce w kategorii SP IV-VI dziewcząt – Wiktoria Borzych
III miejsce w kategorii SP IV-VI dziewcząt – Laura Łanik 
I miejsce w kategorii SP IV-VI chłopców– Krystian Przyborek
Eliminacje Powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – Dobiesław 18.04.2012 r.
II miejsce – drużyna w składzie: Natalia Mrowińska, Igor Majchrzak, Bartosz Duszyński
Gminny Konkurs Matematyczny „Mały Matematyk roku 2012 r.” –  Bobrowice  17.04.2012 r.
 II miejsce – Anna Jastrzębska
 II miejsce – Tytus Borycki
• Gminny Turniej Mini Piłki Nożnej Chłopców – Wrześnica  17.04.2012 r.
I miejsce drużyna w składzie: Oliwier Szklarczyk, Paweł Sękowski, Krystian Przyborek, Damian Zdziech, Damian Nasidłowski, Jakub Sil, Jeremi Piwowarczuk, Bartosz Duszyński, Radosław Rogóż, Bartłomiej Komisarczuk, Paweł Śpiechowicz, Dominik Urbaniak
• Gminny Turniej Mini Piłki Nożnej Dziewcząt  – Wrześnica 16.04.2012 r.
II miejsce drużyna w składzie: Laura Łanik, Weronika Dowbusz,Kornelia Gutowska,Karolina Sękowska,Magdalena Jagielska, Estera  Szklarczyk, Wiktoria Dudzińska, Wiktoria  Borzych,  Julia Meyer, Aleksandra Leśkiewicz, Anna Żerman, Marcelina Śledź
Gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” Sławsko 28.03.2012 r.
II miejsce – Dominik Urbaniak
 
• Gminny konkurs recytatorski pod hasłem ”Czarowanie słowem” – Warszkowo
Wyróżnienie – Wiktoria Drop
• Eliminacje Gminne Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – Warszkowo 29.03.2012 r.
I miejsce – drużyna w składzie: Natalia Mrowińska, Igor Majchrzak, Bartosz Duszyński
 
• Konkurs Przedmiotowy Języka Polskiego z Elementami Historii – etap wojewódzki – Szczecin 16.03.2012r.
Laureatka – Natalia Mrowińska
 
• Szkolne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”
I miejsce – Dominik Urbaniak
II miejsce – Natalia Mrowińska
III miejsce – Bartosz Duszyński
III miejsce – Zuzanna Mrowińska 
• Szkolny konkurs na „Kartkę Wielkanocną”
klasy I – III: I miejsce – Zofia Mrugalska
II miejsce – Wiktoria Drop
III miejsce – Klaudia Sikora
klasy IV – VI: I miejsce – Magdalena Jagielska
II miejsce – Jakub Barański
II miejsce – Paweł Śpiechowicz
• Szkolne Eliminacje Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
I miejsce – Igor Majchrzak
II miejsce –Natalia Mrowińska
III miejsce – Bartosz Duszyński