Sukcesy uczniów Szkoły Podstawowej we Wrześnicy w konkursach szkolnych w roku szkolnym 2011/2012

•Szkolne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” – 22.03.2012r.
I miejsceDominik Urbaniak
II miejsceNatalia Mrowińska
III miejsceBartosz Duszyński
III miejsceZuzanna Mrowińska
• Szkolny Konkurs Ortograficzny 25.04.2012 r.
I miejscePaweł Śpiechowicz
II miejsceJeremi Piwowarczuk
III miejsceIgor Majchrzak
Szkolne Eliminacje Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
I miejsceIgor Majchrzak
II miejsceNatalia Mrowińska
III miejsceBartosz Duszyński
• Szkolny konkurs na „Najładniejszy różaniec” – 21.10.2011 r.
I miejsce – Oliwia Śledź
II miejsceWiktor Bury
III miejsceWiktoria Drop, Kacper Zięba
Wyróżnienie –  klasa II
• Szkolny konkurs „Wiedzy o Janie Pawle II” – 15.10.2011 r.
I miejsceNatalia Mrowińska
• Szkolny konkurs na „Najładniejszy Stroik Bożonarodzeniowy”
I miejsceWiktoria Drop
II miejsceKlaudia Wdówka
III miejsceOliwia Śledź
Wyróżnienie: Zofia Mrugalska
• Szkolny konkurs na najładniejszą „Stację Drogi Krzyżowej” – 13.03.2012 r.
Laureaci: Natalia Wijas, Damian Zdziech, Aleksandra Brzezińska
• Szkolny konkurs na „Kartkę Wielkanocną” – 11.04.2012 r.
klasy I – III:
I miejsceZofia Mrugalska
II miejsceWiktoria Drop
III miejsceKlaudia Sikora
 
klasy IV – VI:
I miejsceMagdalena Jagielska
II miejsceJakub Barański
III miejscePaweł Śpiechowicz
• Klasowy Konkurs Recytatorski
I miejsceZofia Mrugalska
II miejsceWiktoria Drop
III miejsceAnna Jastrzębska
Wyróżnienie: Tytus Borycki
• Konkurs plastyczny promujący ideę oszczędzania w SKO
Laureaci: W. Dowbusz, B. Jastrzębska, A. Leśkiewicz, Urbaniak, P. Pachuta, E. Szklarczyk, D. Urbaniak, K. Złotkowska
• Szkolny konkurs: „Starożytna Grecja wzorem dla późniejszych pokoleń”
I miejsceBartosz Duszyński
II miejsceIgor Majchrzak
III miejsceNatalia Mrowińska
• Szkolny konkurs: „Czytam ze zrozumieniem” dla uczniów klasa II i III
I miejsceOliwia Śledź kl. III
II miejsceZofia Mrugalska  kl. III
III miejsceJulia Małoszyc kl. II
IV miejsceKarolina Ellward kl. II
• Szkolny Konkurs Matematyczny dla klas IV – VI
I miejsceNatalia Mrowińska
II miejsceIgor Majchrzak
III miejsceNatalia Mrowińska
• Kartę rowerową uzyskało w tym roku 14 uczniów z klas IV i V