Sukcesy uczniów Szkoły Podstawowej we Wrześnicy w konkursach gminnych, powiatowych i wojewódzkich

• Bieg wokół Jeziora Łętowskiego – Łętowo 24.09.2011 r.
III miejsce – Marcel Gutowski (kat. 200m)
II miejsce – Zofia Mrugalska (w kat. 400m)
I miejsce – Wiktoria Borzych (kat. 600 m)
II miejsce – Jakub Sil (kat. 600 m.)
I miejsce – Damian Nasidłowski (kat. 800 m)
 
• Mini Maraton Na Raty – Sławno 08.10.2011 r.
III miejsce – Alan Bodak
 
• Gminny Turniej Unihokeja Chłopców – Wrześnica – 02.11.2011 r.
II miejsce – O. Szklarczyk, D. Nasidłowski, K. Przyborek, P. Sękowski, J. Sil, B. Komisarczuk, R. Rogóż, P. Śpiechowicz
 
• Gminny Turniej Unihokeja Dziewcząt – Wrześnica – 03.11.2011 r.
III miejsce
– L. Łanik, W. Dowbusz, K. Sękowska, M. Jagielska, W. Dudzińska, M. Groth, W. Borzych, K. Gutowska.
 
• I Turniej o Mistrzostwo Gminy Sławno Szkół Podstawowych w Szachach Drużynowych – Sławsko 08.12.2011 r.
III miejsce
– drużyna: M. Płonka, B. Duszyński, J. Piwowarczuk
 
• Gminny Turniej Mini Koszykówki Chłopców – Wrześnica 04.01.2012 r.
II miejsce
– drużyna:  O. Szklarczyk, P. Sękowski, K. Przyborek,  A. Dawidowicz, D. Nasidłowski, J. Sil, J. Piwowarczuk, M. Płonka, R. Rogóż, B. Komisarczuk
 
• Gminny Turniej Mini Koszykówki Dziewcząt – Wrześnica 05.01.2012 r.
II miejsce
– L. Łanik, W. Dowbusz, N. Wijas, K. Sękowska, M. Jagielska, M. Groth, W. Dudzińska, W. Borzych
 
• Wojewódzki Konkurs z Języka Polskiego z Elementami Historii
Zachodniopomorski Kurator Oświaty, Szczecin 16.03.2012 r.
Laureatka – Natalia Mrowińska
 
• Gminny Turniej Ortograficzny dla klas III – Boleszewo  25.04.2012 r.
I miejsce
– Anna Jastrzębska
 
• IX Gminny turniej Ekologiczny – Wrześnica 24.04.2012 r.
I miejsce
– Natalia Mrowińska
II miejsce – Paweł Śpiechowicz
 
• VII Międzyszkolne Zawody Pływackie „Umiem pływać” – Koszalin 21.04.2012 r.
I miejsce
– 25 m styl grzbietowy – Paweł Śpiechowicz
I miejsce – 25 m styl dowolny – Paweł Śpiechowicz
Tytuł „Najlepszy zawodnik w VII Międzyszkolnych Zawodach Pływackich „Umiem Pływać” – Paweł Śpiechowicz
Drużynowo na 15 szkół zajęliśmy 8 miejsce ( wszystkie drużyny miały 15 zawodników – nasza drużyna była 4 osobowa – P. Śpiechowicz, A. Jastrzębska, W. Dowbusz, B. Duszyński)
 
• Otwarte Zawody Pływackie w Parku Wodnym Jan – Darłowo 2012
I miejsce – 50 m styl motylkowy – Paweł Śpiechowicz
II miejsce – 100 m styl dowolny – Paweł Śpiechowicz
 
• „I Bieg im. Asi Kenig” Sławsko 21.04.2012 r.
I miejsce
w kategorii SP IV-VI dziewcząt – Wiktoria Borzych
III miejsce w kategorii SP IV-VI dziewcząt – Laura Łanik
I miejsce w kategorii SP IV-VI chłopców– Krystian Przyborek
 
• Eliminacje Gminne Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – Warszkowo 29.03.2012 r.
I miejsce
– drużyna w składzie: Natalia Mrowińska, Igor Majchrzak, Bartosz Duszyński
 
• Eliminacje Powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – Dobiesław 18.04.2012 r.
II miejsce
– drużyna w składzie: Natalia Mrowińska, Igor Majchrzak, Bartosz Duszyński
 
• Gminny Konkurs Matematyczny „Mały Matematyk roku 2012 r.” –  Bobrowice  17.04.2012 r.
II miejsce
– Anna Jastrzębska
II miejsce – Tytus Borycki
 
• Gminny Turniej Mini Piłki Nożnej Chłopców – Wrześnica  17.04.2012 r.
I miejsce
drużyna w składzie: Oliwier Szklarczyk, Paweł Sękowski, Krystian Przyborek, Damian Zdziech, Damian Nasidłowski, Jakub Sil, Jeremi Piwowarczuk, Bartosz Duszyński, Radosław Rogóż, Bartłomiej Komisarczuk, Paweł Śpiechowicz, Dominik Urbaniak
• Gminny Turniej Mini Piłki Nożnej Dziewcząt  – Wrześnica 16.04.2012 r.
II miejsce
drużyna w składzie: Laura Łanik, Weronika Dowbusz, Kornelia  Gutowska, Karolina Sękowska , Magdalena Jagielska, Estera Szklarczyk, Wiktoria Dudzińska, Wiktoria  Borzych,  Julia Meyer, Aleksandra Leśkiewicz, Anna Żerman, Marcelina Śledź
 
• Gminne Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” Sławsko 22.03.2012 r.
III miejsce
– Dominik Urbaniak
 
• Gminny konkurs recytatorski pod hasłem ”Czarowanie słowem” – Warszkowo
Wyróżnienie
– Wiktoria Drop
 
• IX Gminny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas IV – VI – Wrześnica 10.05.2012 r.
III miejsce
– Natalia Mrowińska
 
• Maraton Na Raty  – Sławno 12.05.2012 r.
I miejsce
– Oliwier Szklarczyk (kat. chłopcy 1999-2000, dystans 500 m)
II miejsce – Oliwier Szklarczyk (kat. chłopcy 1999, dystans 500 m)
III miejsce – Estera Szklarczyk ( kat. dziewcząt 2001-2002, dystans 300m)
 
• XII Powitowy Konkurs Ortograficzny Klas III – Sławno 17.05.2012 r.
II miejsce
– Anna Jastrzębska
 
• XVI Bieg Święców – Sławno 19.05.2012 r.
III miejsce
– Wiktoria Borzych
 
• Maraton Na Raty  – Sławno 26.05.2012 r.
II miejsce
– Oliwier Szklarczyk (kat. chłopcy 1999-2000, dystans 500 m)
II miejsce – Estera Szklarczyk ( kat. dziewcząt 2001-2002, dystans 300m)
 
• Mini Maraton Na Raty  – Sławno 02.06.2012 r.
I miejsce
– Oliwier Szklarczyk (kat. chłopcy 1999-2000, dystans 500 m)
II miejsce – Estera Szklarczyk ( kat. dziewcząt 2001-2002, dystans 300m)
 
• Maraton Na Raty  – Sławno 09.06.2012 r.
III miejsce
– Oliwier Szklarczyk (kat. chłopcy 1999-2000, dystans 500 m)
II miejsce – Estera Szklarczyk ( kat. dziewcząt 2001-2002, dystans 300m)
 
• Maraton Na Raty  – Sławno 16.06.2012 r.
III miejsce
– Oliwier Szklarczyk (kat. chłopcy 1999-2000, dyst.  500 m)
I miejsce – Estera Szklarczyk ( kat. dziewcząt 2001-02, dyst. 200m)
 
• IV Gminny Konkurs Języka Niemieckiego kl. VI „Deutsch ist einfach” –  Gwiazdowo 04.06.2012 r.
I miejsce
– Natalia Mrowińska
• Maraton Na Raty – Edycja 2011/2012 – Sławno 23.06.2012 r.
III miejsce – Oliwier Szklarczyk (kat. chłopcy 1999-2000)
III miejsce – Estera Szklarczyk ( kat. dziewcząt 2001-02)
 
• XIII Gminny Konkurs Piosenki Szkolnej „Złoty Żuk” – Żukowo 25.06.2012 r.
I kategoria wiekowa:
I miejsce – Marcel Gutowski
III miejsce – Julia Myślak
II kategoria wiekowa:
II miejsce – Anna Jastrzębska
III kategoria wiekowa:
I miejsce – Aleksandra Brzezińska
III miejsce – Weronika Dowbusz