Spotkanie z Policjantem

30 marca 2016 r. odbyło się spotkanie z rodzicami w ramach Programu Profilaktycznego w Zespole Szkół we Wrześnicy na temat narkotyków i dopalaczy. W spotkaniu uczestniczył przedstawiciel Komendy Powiatowej Policji w Sławnie sierż. szt. Maciej Świętosławski. Funkcjonariusz przybliżył rodzicom zagadnienia związane z niebezpieczeństwem posiadania oraz zażywania wszelkich środków odurzających . Uczestnicy spotkania mieli możliwość zadawania pytań oraz zostali poinformowani, iż mogą w każdej nurtującej sprawie zgłaszać się do jednostki KPP w Sławnie oraz do zespołu nauczycieli i pedagoga szkolnego w ZS we Wrześnicy.
Rodzice otrzymali poradnik „O lekach, marihuanie, dopalaczach bez histerii”. Nieobecni na spotkaniu mogą przyjść do pedagoga szkolnego, aby zasięgnąć informacji na temat środków odurzających oraz aby otrzymać poradnik. Serdecznie zapraszamy.
Wszystkim przybyłym rodzicom dziękujemy za udział w spotkaniu i już zapraszamy na kolejne.

Sptkanie z Policjantem