SPOTKANIE Z LEŚNICZYM

W dniu 27 października klasa trzecia gościła pana Bartosza Jastrzębskiego – leśniczego z Nadleśnictwa Sławno mieszkającego we Wrześnicy. Podczas spotkania dzieci zadawały Panu leśniczemu wiele pytań, na które nasz gość cierpliwie i wyczerpująco odpowiadał. Uczniowie podczas barwnej prelekcji zapoznali się z pracą leśniczego. Ciekawe opowieści naszego gościa przybliżyły dzieciom zagadnienia przyrodnicze, a liczne ciekawostki z lasu sprawiły, iż spotkanie przebiegło w miłej i radosnej atmosferze.
Na zakończenie dzieci zaśpiewały piosenkę „Rodzina leśników”  i pięknie podziękowały za spotkanie. Pan leśniczy wręczył uczniom interesujące książki o lesie i zaprosił nas do swojej leśniczówki . Serdecznie dziękujemy Panu leśniczemu za spotkanie, które było bardzo ciekawą lekcją przyrody i z niecierpliwością czekamy na kolejne.

SPOTKANIE Z LEŚNICZYM