Spotkania przy choince w Żukowie

20 grudnia 2017 r. podczas „Spotkania przy choince” w Żukowie rozstrzygnięto Konkurs na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową i wręczono dyplomy oraz nagrody laureatom. Spośród 121 kartek wybrano 12 zwycięzców konkursu w 4 kategoriach wiekowych. Z naszej szkoły laureatkami tego konkursu zostały: Nikola Szwiec (kl.I), Hanna Tworek (kl.II), Barbara Jastrzębska (kl. VI) oraz Natalia Krajewska (kl.VII).
W czasie tego przedświątecznego spotkania zostały wręczone stypendia naukowe dla zdolnych uczniów z naszej gminy w ramach projektu „Edukacja w Gminie Sławno szansą na udaną przyszłość”, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego. Takie stypendium otrzymała Wiktoria Drop, uczennica klasy III gimnazjum.

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy.