Ślubowanie uczniów klasy I

W piątek, 16 października 2015 r. w naszej szkole miała miejsce uroczystość ślubowania uczniów klasy pierwszej. Ślubowanie to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego ucznia, dlatego uroczystość miała bardzo podniosły, a zarazem radosny charakter. Pierwszoklasiści ubrani w stroje galowe niecierpliwie oczekiwali na najważniejszy moment uroczystości – pasowanie na ucznia. Gdy stali się już pełnoprawnymi uczniami szkoły to przedstawili swój program artystyczny, na który przybyła Dobra Wróżka.
Mali artyści, żeby zdjąć z siebie zaklęcie Złej Wróżki musieli udać się do czterech krain (śpiewu i tańca, miłości, mądrości i pracy), z których otrzymywali czarodziejskie klucze. Śpiewająco odpowiadali na pytania dotyczące naszej ojczyzny, szkolnej nauki oraz zasad zachowania no i oczywiście rewelacyjnie śpiewali i tańczyli.
Wszyscy wraz z Dobrą Wróżką zgodnie stwierdzili, że egzamin pięknie zdali i mogą już zostać odczarowani. W nagrodę za wysiłek, dzieci otrzymały prezenty od zaproszonych gości, a rodzice mieli dla swoich pociech słodkie upominki. Po sesji zdjęciowej w klasie czekała jeszcze jedna niespodzianka… pyszny poczęstunek. Oj… co to był za dzień…

Ślubowanie uczniów klasy I