Ślubowanie klasy pierwszej

8.10.2008 r odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klasy pierwszej. Do tej uroczystości dzieci przygotowywały się od początku roku szkolnego pod kierunkiem swojej wychowawczyni Elżbiety Łukowicz. Przejęte wydarzeniem pierwszaki ślubowały, że będą starać się być dobrymi uczniami, dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom oraz być dobrymi Polakami i kochać ojczyznę. Po części oficjalnej pierwszoklasiści zaprezentowali się w pięknym programie artystycznym składającym się z wierszy i piosenek, z których kilka wykonali w języku angielskim. Występ nagrodzony został dużymi brawami, a bohaterowie uroczystości otrzymali od Dyrektor szkoły p. Iwony Duszyńskiej podziękowania i życzenia samych sukcesów w nauce, a od uczniów klasy VI kwiaty, a od rodziców buziaki i upominki. Po uroczystości dzieci udały się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Przygotowała: Elżbieta Łukowicz

slubowanie_klasy_pierwszej