Ślubowanie klas pierwszych

Ślubowanie klas pierwszych   Dnia 07.10.2008 roku na sali wiejskiej odbyło się tradycyjne ślubowanie klas pierwszych. Uroczystość była podzielona na dwie części: oficjalna i nieoficjalną…

Pierwszą część prowadziły Zuzanna Burchart i Karolina Bojkowska a czas umilał chórek wokalny śpiewający pięknie piosenki,  prowadzony przez panią Magdalenę Klimaszewską. Na twarzach wszystkich zebranych gości, nauczycieli oraz uczniów widać było zadowolenie. Druga część imprezy pozwalała naszym Pierwszakom wykazać się wiedzą, refleksem oraz zwinnością. Wszystkie konkursy, quizy były bardzo zabawne, przysporzyły nam dużo śmiechu.

Pytania dotyczyły szkoły i nauczycieli. Drugim konkursem był test  z wiedzy dotyczącej pięknej dziedziny jaką jest życie. Kolejnym konkursem był tor przeszkód, następnym  jedzenie cytryny.  Dla naszych dzielnych pierwszaków jedzenie kwaśnego owocu było jak przysłowiowa bułka z masłem – zjedli ją z uśmiechem na twarzy. Ostatnim konkursem był taniec, w którym ku zaskoczeniu wszystkich zebranych zatańczyły wszystkie pierwszaki i to z wielką ochotą.

I tak oto „kociaki” stały się prawowitymi uczniami naszego wspaniałego gimnazjum.