SKO na czasie!

Jak co roku, zapraszamy uczniów do wspólnej nauki oszczędzania w ramach SKO. Od października do naszej zabawy dołączyli bohaterowie komiksu „BliSKO marzeń” – rodzeństwo  Netka i Filon – bliźniaki, które wprowadzą najmłodszych w świat oszczędzania! Wystarczy wejść na stronę www.skowsgb.pl, aby zapoznać się z młodymi matematykami, pomagającymi swoim kolegom zrozumieć i wprowadzić w życie metody mądrego zarządzania pieniędzmi.
Oszczędzanie zyskuje na atrakcyjności dzięki Internetowi. Każdy uczeń może zapisać swoje wpłaty w wirtualnej książeczce SKO i obserwować jak oszczędności rosną w animowanej śwince – skarbonce. Poza wirtualną skarbonką, na użytkowników czekają gry i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami!
Szkolna Kasa Oszczędności w naszej szkole działa pod patronatem Banku Spółdzielczego w Sławnie. Bank zawsze pamięta o naszych podopiecznych i obdarowuje ich w nagrodę za systematyczne oszczędzanie miłymi upominkami, za które serdecznie dziękujemy!