Rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014

Rozpoczęcie roku szkolnego 2013-2014I nadszedł czas szkoły, czas, w którym kończą się wakacje i pora na naukę, założyć plecak i usłyszeć pierwszy dzwonek. W dniu 02.09.2013r.  odbyła się w naszej szkole uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego. Na początku wszystkich zgromadzonych powitała pani dyrektor K. Dudzińska, szczególnie serdecznie klasę, która przyszła do naszej szkoły po raz pierwszy. Spoglądali oni ze strachem (w sumie tak jak każdy, kto szedł do I klasy), ale spokojnie: nie ma się czego bać
. Mamy nadzieję, że każdy będzie się dobrze czuł w naszej szkole. Każdy wspomnieniami był jeszcze na wakacjach i nie myślał o szkole.

Następnie pani dyrektor zapoznała nas z Radą Pedagogiczną i obsługą szkoły. Głos zabrała również przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego A. Siarnecka, która serdecznie przywitała gimnazjalistów. Gdy uroczystość dobiegła końca, wszyscy uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami rozeszli się do klas, gdzie zapoznali się z planem zajęć. Życzymy wszystkim udanego roku szkolnego i dobrych ocen.