Pomoc dla schroniska

Każdego roku  do schroniska trafia mnóstwo porzuconych, bezdomnych zwierząt. Część podopiecznych szybko znajduje nowy dom, lecz do wykarmienia wciąż pozostaje spora liczba zwierzaków. Z tego powodu Szkolny Koło Wolontariatu zorganizowało zbiórkę karmy dla czworonożnych przyjaciół czekających na nowy dom.

Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom naszej szkoły za aktywny udział
w corocznej zbiórce karmy dla zwierząt ze schroniska w Słupsku i stowarzyszenia ,, My trzy, koty i psy”. Dzięki zaangażowaniu zgromadziliśmy spore ilości karmy suchej, mokrej oraz drobnych smakołyków dla psów i kotów. Wśród darów pojawiły się nawet drobne zabawki i niezbędne akcesoria dla zwierząt.

Bardzo dziękujemy wszystkim za każdy drobny dar.

Szczególne podziękowania kieruję do wolontariuszek, Kingi i Karoliny za ogromne zaangażowanie i poświęcony czas 🙂