Pomagamy

Wolontariusze na całym świecie mają jeden cel – NIEŚĆ POMOC POTRZEBUJĄCYM!!!!
Można znaleźć wiele argumentów aby nie pomagać, ale to nic nie zmieni. Nadal będą głodni, chorzy, cierpiący, potrzebujący. Lepiej posiadać nadmiar dobroci i naiwności, niż nadmiar kalkulacji i nieufności.
Na uczniów naszej szkoły zawsze można liczyć, mają w sobie wiele empatii i chęci do działania. Tym razem wspólnie włączyliśmy się w pomoc dla afrykańskich dziewczynek. Zebraliśmy kredki, mazaki, pędzle, kolorowanki, kolorowe długopisy, bloki, farby – nawet z brokatem. Marzeniem dziewczynek są białe skarpetki i to marzenie również spełniliśmy. Bardzo, bardzo dziękuję uczniom i rodzicom. Jesteście WIELCY!

Słysząc wołanie o pomoc – pomagam!!! czekam na uśmiech dziewczynek z Ghany.
Dobre serducha z Polski!

Nie wiem jak wam dziękować! Dziś cały dzień segregowałam dary dla szkoły w Ghanie i nie mogłam wyjść z podziwu jacy hojni jesteście! Niektóre zakupione materiały są tak wystrzałowe, że nie mogę się doczekać aż dziewczyny je zobaczą: brokaty, pieczątki, modeliny, świecidełka, naklejki…. mogłabym wymieniać bez końca! Jesteście wspaniali! One zwariują ze szczęścia! Dokupiliśmy specjalnie 30 kg bagażu żeby zabrać jak najwięcej, 1/3 materiałów będzie musiała być dosłana w formie paczki.
1000x dzięki dzięki dzięki ❤❤❤❤❤
Relacje z Ghany będę publikować na facebooku.

« 1 z 2 »