Połowinki klas drugich

Lutego dnia 20 odbyła się zrekultywowana w naszej szkole zabawa połowinkowa. Godzina 16:30: prawdziwe gwiazdy rodem z „czerwonego dywanu” zaczęły błyszczeć – szukane miesiącami kreacje, starannie dobierane fryzury  i dodatki – wszytko po to , aby ukoronować nasze różnorodne wspomnienia związane z naszą szkołą…

Chwile radosne i te troszkę mniej, naszą ciężką pracę, wszystkie nawiązane przyjaźnie, przygody…Bo połowa już za Nami, bo połowa tuż przed Nami…

Nasi kochani rodzice przygotowali nam pyszne kanapeczki i inne smakołyki (Picie,picie,picie,picie,picie,picie,picie,picie,picie,chipsy,chipsy,chipsy,chipsy,chipsy (…)  – spis zakupów vel pan Adam Bukowski <3) – po prostu wszytko dopięte na ostatni guzik.
Całą celebrację rozpczęła błyskotliwa i czarująca Ola Radzka witając ciepłym słowem przywitała nas, naszych rodziców i całe Grono Pedagogiczne wraz z panią Dyrektor.

Po oficjalnym otwarciu wszyscy tanecznym krokiem ruszyli na parkiet. Niezastąpione stare kawałeczki wprowadziły wszystkich w gorączkę (sobotniego) piątku. Naaajlepszym supertancerzem okazaaał się Jaaarek Patrick Labuda Swayze .
Dziewczęta zakupując buty z obcasem okazały się troszkę nieroztropne, tzn. bardzo roztropne, ale i tak skończyło się na rzuceniu sofiksików w kąt i tańczeniu na biednych rajstopkach (m.in. czarne stopki).
Akcentem podziękowań zakończę tę krótką z mojej strony dywagację: dziękuję w imieniu klas 2 wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tej wspaniałej zabawy, przede wszystkim naszym kochanym wychowawcom: pani Paulinie Cichockiej (której niestety zabrakło), panu Adamowi Bukowskiemu i panu Tomaszowi Godula oraz wszystkim przybyłym, no i co najważniejsze naszym rodzicielom. DZIĘKUJEMY!

…by Suzi Japonka El Buraczkos CZarna Stopa