PODZIĘKOWANIE I RELACJA SZLACHETNEJ PACZKI

DRODZY UCZNIOWIE, WOLONTARIUSZE, NAUCZYCIELE
SZKOŁY PODSTAWOWEJ WE WRZEŚNICY

Cieszymy się, że razem z nami zmieniacie świat na lepsze!
Miłość wyrażana jest poprzez wrażliwość na drugiego człowieka.
Darczyńcy SZLACHETNEJ PACZKI dodatkowo okazują ją w prezencie, który trafia prosto w serca rodziny. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś pomaga spełnić nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.
Cieszymy się, że jesteście częścią tej radości, którą przeżywała obdarowana rodzina podczas dostarczenia Paczki..
Wolontariusz, który opiekował się rodziną (oznaczonej numerem ZPM-1473-586194), chciał przekazać kilka słów od siebie.
Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.
Darczyńcy mogli na własnej skórze przekonać się jakie towarzyszyły rodzinie emocje. Pani Wioleta zaniemówiła ze szczęścia. Przyglądała się swoim szczęśliwym dzieciom ze łzami w oczach i zapomniała chyba w pewnym momencie, że dla niej darczyńcy również coś przygotowali. Chłopaki cały czas trafiali na paczki z żywnością lub chemią, ale z czasem natrafili na swoje wymarzone prezenty. Maciek wszystko, co znalazł dla siebie biegł schować do swojego pokoju. Nie mógł uwierzyć, że dostał tyle wymarzonych klocków Lego. Marcin dostał upragniony telefon a nawet smartphone, czyli więcej niż marzył i widać było tą niecierpliwość-kiedy będzie mógł już go włączyć. Oczywiście najbardziej rozkoszna była mała Daria, która dostała tyle świetnych zabawek, że prawie jej wśród nich nie było widać. Najbardziej przypadła jej do gustu lalka z wózkiem, z którymi się już nie rozstawała. Cała rodzina była naprawdę bardzo szczęśliwa. My wolontariusze patrząc na ich szczęście również 🙂
Co chce przekazać Tobie wolontariusz:
Chciałabym przekazać przede wszystkim wielkie podziękowania. Wzruszyli Państwo swoim wielkim gestem nie tylko rodzinę. To było piękne spotkanie. Rodzina była przeszczęśliwa i Pani Wioleta nie potrafiła z wrażenia za wiele powiedzieć. Chłopaki byli również zaaferowani otwieraniem paczek i biło od nich nieopisane szczęście. Mała Daria nie czekała już na nic, gdy rozpakowała wymarzoną lalkę, tylko zaczęła się bawić. Coś pięknego!

« z 2 »