Podsumowanie festynu „Dzięki, że pomagasz”

Dziś mały mieszkaniec Warszkowa – czteroletni Patryk ma swój ważny dzień. Jest w Warszawie, gdzie dziś odbędzie się długo wyczekiwana operacja nóżek, wykonana przez dr. Paley`a. Nasza radość jest ogromna, gdyż dzięki licznym działaniom, które otworzyły serca wielu osób udało się wesprzeć najbliższych Patryka i zebrać potrzebną na operację, niebagatelną kwotę 170 tys. zł.
Zebranie pełnej, potwierdzonej przez rodziców kwoty, niezbędnej na operację było przyczynkiem do spotkania podsumowującego dotychczasowe „akcje”. Dlatego też 29 sierpnia 2019 r. w sali sportowej Szkoły Podstawowej we Wrześnicy spotkali się współorganizatorzy, współtwórcy i fundatorzy oraz inne osoby zaangażowane w pomoc dla Patryka – w szczególności podczas czerwcowego festynu pn. „Dzięki, że pomagasz”.
Były miłe wspomnienia, oglądanie zdjęć i podziękowania.
Przypomnijmy, że tylko podczas festynu charytatywnego zebrano ponad 60 tys. zł. Do tego organizowano kwesty pod kościołami, księża przekazywali „tace”, darczyńcy przekazywali gotówkę, zbierano datki podczas innych wydarzeń na terenie całej gminy i organizowano różne inne przedsięwzięcia. Łączna, zebrana na terenie Gminy kwota przekroczyła 85 tys. zł, a do tego prowadzono zbiórkę za pomocą portalu siepomaga,pl i dokonywano wpłat bezpośrednio na konto Fundacji „Zdążyć z pomocą”, której Patryk jest podopiecznym.

/informacja ze strony gminaslawno.pl/

« z 8 »