Piknik szkolny

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie, mieszkańcy Wrześnicy i okolic!
Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w sobotnim pikniku „Grunt to rodzinka!”. Szczególne podziękowania kierujemy m.in. do rodziców i uczniów (chłopców z kl. VII i IV) za pomoc w rozstawianiu i składaniu namiotów i ławek; dziękujemy gimnazjalistom za pomoc w przeprowadzeniu loterii; wolontariuszom za niestrudzoną naukę udzielania pierwszej pomocy; naszym wspaniałym absolwentom za ich obecność i pomoc w doradztwie zawodowym; kochanym mamom za przepyszne ciasta i pomoc w sprzedaży; „naszym” Grzesiom za ich stoicki spokój, opanowanie i pomoc wszelaką; pani Agnieszce Jabłońskiej za czynienie nas piękniejszymi; pani Ani Wnuk za nieustanne wsparcie i za „całokształt”; pani Agnieszce Szczepaniec za „pożyczki”; panu Andrzejowi Ellward za pomoc w grillowaniu; sportowcom z WRZOS WRZEŚNICA i Szkole w Sławsku za okazaną pomoc. Jesteśmy bardzo wdzięczni muzykom i mażoretkom Orkiestry Dętej z Iwanowic za piękny występ – było nam bardzo miło Was gościć.
Podziękowania kierujemy również do wspaniałych strażaków z OSP we Wrześnicy za niezwykłą życzliwość, wyrozumiałość i cierpliwość do dzieci; dziękujemy także policjantom z KPP w Sławnie za obecność i aktywne włączenie się w działania profilaktyczne.
Na zakończenie dziękujemy pani Annie Czyż i GKRPA w Sławnie za znaczącą pomoc i aktywne działania prorodzinne oraz niezmiennie wspaniałemu panu Przemkowi Konwerskiemu za świetne prowadzenie pikniku.
Bardzo miło jest mieć wokół życzliwe osoby. Bez Waszej pomocy z pewnością nie dalibyśmy rady zorganizować pikniku.
Dziękujemy
Iwona Duszyńska – Dyrektor oraz nauczyciele i pracownicy szkoły.

« z 38 »