Osobowości Roku 2018

Dnia 8 czerwca 2018 roku w Szkole Podstawowej we Wrześnicy odbyła się długo oczekiwana przez uczniów „Gala Osobowości 2018”, mająca na celu wyłonienie wyróżniających się na codziennym tle niezmiernie barwnych osobowości. Organizatorami tej imprezy byli: pani Katarzyna Gabryś oraz Samorząd Uczniowski.
Wyniki tegorocznej gali były następujące. W kategorii „Miss” – I miejsce zdobyła Zosia Mrugalska, natomiast „Misterem” został Kacper Wiśniewski. Na podium w kategorii „Sportsmenka” stanęła Milena Sękowska, zaś „Sportsmenem” został Antek Jabłoński. I miejsce w kategorii „Osobowość Roku” zdobyła Wiktoria Drop. W kategorii „Figlarz” wygrał Krzysztof Chodynka, a „Talentem roku” okazała się Weronika Szostakiewicz. W kategorii „Omnibus” nie miała sobie równych Wiktoria Drop. Galę uświetniła swoimi występami Weronika Szostakiewicz.

« z 7 »