OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH I TURNIEJACH

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W  KONKURSACH I TURNIEJACH
W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

• Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego organizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty – tytuł finalisty – Anna Jastrzębska
• Powiatowy Konkurs Poezji Anglojęzycznej – III miejsce – Wiktoria Drop
• Gminny Konkurs Recytatorski:
– kategoria klas IV – VI- III miejsce – Zofia Mrugalska
– kategoria klas I – III – I miejsce Adam Karandyszowski
• Gminny Konkurs Ortograficzny:
– kategoria klas IV – VI: I miejsce – Damian Bielak
                                      III miejsce – Anna Jastrzębska
– kategoria klas I – III:  I miejsce –  Barbara Jastrzębska
                                    III miejsce – Kinga Michałowska
• Gminny Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego
I miejsce drużynowo: Tytus Borycki, Klaudia Wdówka, Zuzanna Guźniczak, Jędrzej Piwowarczuk
• Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego
II miejsce drużynowo: Tytus Borycki, Klaudia Wdówka, Zuzanna Guźniczak, Jędrzej Piwowarczuk
•  III edycja konkursu plastycznego pt. „Powiat Sławieński – mój punkt widzenia”- kategoria szkoły podstawowe kl IV – VI – III miejsce  – Oliwia Śledź
• Konkurs Plastyczny organizowany przez Nadleśnictwo w Sławnie – pt. „Ogień w lesie – alarmuj”- wyróżnienie – Jarosław Motykowski
• Konkurs na Palmę Wielkanocną (SDK) – II miejsce w kategorii 9-12 lat  – Wiktoria Drop
• Gminny Konkurs na Kartkę Bożonarodzeniową organizowany przez UG w Sławnie – laureaci: Oliwia Śledź, Milena Sękowska, Igor Konieczny
• Konkurs na Kartkę Bożonarodzeniową (SDK) – wyróżnienia: Zofia Mrugalska, Wiktoria Drop
• Gminny Konkurs Matematyczny:
– kategoria klas IV – VI: III miejsce – Anna Jastrzębska
– kategoria klas I – III: I miejsce Jakub Baran,
                                 II miejsce –  Barbara Jastrzębska
• Miejsko – Gminny Konkurs Matematyczny – II miejsce: Jakub Baran
• Gminny Konkurs Historyczny – I miejsce drużynowo: Zofia Mrugalska, Wiktoria Drop, Anna Jastrzębska, Klaudia Wdówka
Klasyfikacja indywidualna:
I miejsce – Zofia Mrugalska
III miejsce – Wiktoria Drop
• I edycja Konkursu Plastycznego – „ Moja bezpieczna droga do szkoły” – II miejsce – Oliwia Śledź
• II Gminny Przegląd Teatralny ARA – II miejsce – zespołowo: klasa VI:Tytus Borycki, Wiktoria Drop, Dominika Kępa, Zofia Mrugalska, Anna Jastrzębska, Klaudia Wdówka, Dominik Popakul, Marcin Płonka, Kacper Zięba, Wiktor Bury, Hubert Sałankiewicz, Milena Sękowska, Oliwia Śledź, Przemysław Szczepanek, Patryk Sołtan
• XII Gminny Konkurs Przyrodniczo – Ekologiczny – III miejsce – Wiktoria Drop
• Eliminacje gminne Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży pod hasłem „ Zapobiegajmy pożarom”
– kategoria klas IV – VI: II miejsce
– Maria Bonisławska
– kategoria klas I – III: I miejsce – Maja Kowalska,
                                 II miejsce – Martyna Pągowska,
                                III miejsce –  Mikołaj Dudziński
• Etap Wojewódzki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem „Bezpiecznie na wsi – zwierzaki to nie pluszaki” – wyróżnienia – Oliwier Konieczny, Igor Konieczny, Oskar Wiktor
• Gminny Konkurs Pieśni Żołnierskiej – III miejsce – zespół wokalny: Zofia Mrugalska, Wiktoria Drop, Dominika Kępa, Klaudia Sikora, Zuzanna Guźniczak, Oliwia Śledź

• Gminny Turniej Unihokeja Dziewcząt – I miejsce drużynowo: Milena Sękowska, Oliwia Śledź, Zofia Mrugalska, Klaudia Wdówka, Wiktoria Drop, Zuzanna Guźniczak, Paulina Oliwa, Natalia Krajewska,  Maria Bonisławska
• Powiatowy Turniej Unihokeja Dziewcząt – III miejsce drużynowo: Milena Sękowska, Oliwia Śledź, Zofia Mrugalska, Klaudia Wdówka, Karolina Ellward, Wiktoria Drop, Zuzanna Guźniczak, Paulina Oliwa, Natalia Krajewska, Maria Bonisławska
• Gminny Turniej Unihokeja Chłopców – III miejsce drużynowo: Hubert Sałankiewicz, Przemysław Szczepanek, Patryk Sołtan, Alan Bodak, Aleksander Dudziński, Paweł Kurynko, Jarosław Motykowski, Damian Stelmaszuk, Igor Żerman
• Gminny Turniej Mini Koszykówki Dziewcząt – II miejsce drużynowo:Milena Sękowska, Oliwia Śledź, Klaudia Wdówka, Karolina Ellward, Wiktoria Drop, Zuzanna Guźniczak, Paulina Oliwa, Natalia Krajewska, Maria Bonisławska
• Gminny Turniej Mini Koszykówki Chłopców – II miejsce drużynowo:Przemysław Szczepanek, Alan Bodak, Patryk Sołtan, Hubert Sałankiewicz, Marcel Gutowski, Igor Żerman, Jarosław Motykowski, Damian Stelmaszuk, Aleksander Dudziński, Paweł Kurynko, Marcin Płonka
• Gminny Turniej Mini Piłki Nożnej Chłopców – III miejsce drużynowo:Michał Owsiany, Marcel Gutowski, Kewin Sandomierski, Hubert Sałankiewicz, Przemysław Szczepanek, Damian Stelmaszuk, Igor Żerman, Aleksander Dudziński, Paweł Kurynko, Patryk Sołtan, Alan Bodak
• V Turniej Orlika o Puchar Premiera D. Tuska – II miejsce drużynowo:
Alan Bodak, Marcel Gutowski, Karolina Ellward, Aleksander Dudziński, Damian Stelmaszuk, Kewin Sandomierski, Paweł Kurynko, Damian Bielak, Igor Żerman, Jarosław Motykowski
• Gminny Przegląd Piosenki Dziecięcej w ramach ARA– laureaci – Duet JU- OS- Julia Świacka, Oskar Łanik
• Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej – wyróżnienie – Julia Świacka, Oskar Łanik
• Biegi dziecięco – młodzieżowe – Łętowo
– rocznik 2006-2007 (200 m) – III miejsce – Weronika Szaton
– rocznik 2004-2005 (400 m) – II miejsce – Alan Bodak,
                                               III miejsce – Marcel Gutowski
– rocznik 2002-2003 (600m) – II miejsce – Milena Sękowska
                                                I miejsce – Przemysław Szczepanek
• Biegi dziecięco – młodzieżowe im A. Kenig w Sławsku:
– rocznik 2008 i młodsi – I miejsce – Julia Sandomierska
– rocznik 2002-2004 – II miejsce – Przemysław Szczepanek
• Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny” – wyróżnienie – Anna Jastrzębska