Omnibus i Festiwal Kultury Europejskiej

13 kwietnia w Zespole Szkół Agrotechnicznych w Słupsku zostały ogłoszone wyniki VI Internetowego Gimnazjalnego Turnieju Przedmiotowego OMNIBUS 2018, w którym uczniowie klas II i III gimnazjum mieli możliwość wykazania się posiadaną wiedzą i umiejętnościami z języka polskiego, języka angielskiego, matematyki, biologii, chemii oraz fizyki. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Wiktoria Drop, która zajęła III miejsce.
Drugim konkursem był XVI Powiatowy Festiwal Kultury Europejskiej. Biorący w nim udział uczniowie wykonywali prezentację przedstawiającą kulturę, zwyczaje i tradycje jednego z krajów Unii Europejskiej. Wśród nadesłanych prac wyróżnienie otrzymała Wiktoria Drop. W grupie 16 najlepszych prezentacji znalazły się te wykonane przez: Barbarę Jastrzębską, Jakuba Barana oraz Kacpra Martykę.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.