Ognisko integracyjne klasy I

ognisko_integracyjne_klasy_I

Ostatniego dnia września, w ciepły ale mało słoneczny dzień uczniowie klasy I gimnazjum spotkali się na ognisku integracyjnym, które zorganizowali im rodzice wraz z wychowawczynią. Ognisko integracyjne to szansa na lepsze poznanie się. Wyjątkowy nastrój sprzyjał opowieścią o swoich zainteresowaniach i pasjach. Uczniowie grali w piłkę, a także smażyli kiełbaskę nad ogniskiem, a niektórzy z nich prezentowali swoje umiejętności wokalne. Spotkanie upłynęło w miłej i ciepłej atmosferze, nie  było czasu na nudzenie się, a wszystkim dopisywał bardzo dobry humor. Znakomita atmosfera ogniska przyczyniała się do lepszego poznania kolegów i koleżanek. Być może pierwsza nić sympatii, jaka zawiązała się już we wrześniu, przerodzi się w przyjaźń na całe życie.

Serdecznie dziękujemy za pomoc i zaangażowanie rodzicom, a  szczególne podziękowania za opiekę nad ogniskiem kierujemy dla pana Mariusza Dudy.