Niemieckojęzyczna i Anglojęzyczna Kartka Bożonarodzeniowa

Uczniowie Zespołu Szkół we Wrześnicy uczestniczyli w konkursie na najlepiej wykonaną Obcojęzyczną Kartkę Bożonarodzeniową. Celem konkursu była nauka formułowania życzeń bożonarodzeniowych w języku angielskim i niemieckim oraz kształtowanie wrażliwości plastycznej.
Dodatkowym utrudnieniem była konieczność zamieszczenia elementu tradycji bożonarodzeniowej danego kraju. Uczniowie wykonali ponad 50 kartek. Poziom był bardzo wysoki, kartki były przepiękne a przed jury bardzo trudna decyzja do podjęcia. Dziękujemy serdecznie za udział wszystkim uczniom. Konkurs zorganizował Wojciech Szokalski nauczyciel języka angielskiego i niemieckiego.
Na zdjęciach zwycięzcy konkursu wraz z nagrodami oraz galeria kartek umieszczona w korytarzu szkolnym.

Wojciech Szokalski
Niemieckojęzyczna i Anglojęzyczna Kartka Bożonarodzeniowa