NAGRODY ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY

We wtorek 6 czerwca 2012 r. w szkole Podstawowej nr 18 w Koszalinie miała miejsce uroczystość wręczenia nagród Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty laureatom konkursów interdyscyplinarnych i przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie.
Nasza uczennica – Natalia Mrowińska – jako laureatka wojewódzkiego etapu Konkursu Języka Polskiego z Elementami Historii, odebrała dyplom i nagrodę z rąk Zachodniopomorskiego Wicekuratora Oświaty p. Krzysztofa Rembowskiego. W finałach rejonowych tego konkursu Natalia pokonała 890 uczniów, natomiast w finale wojewódzkim pokonała 149 uczestników.
W uroczystości Natalii towarzyszyły: dyrektor szkoły p. I. Duszyńska oraz mama i siostra Natalii. Zdjęcia z tego wydarzenia można obejrzeć w naszej galerii zdjęć.